Неділя, 16.06.2019, 10:23Вітаю Вас Гость | RSS
Павлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Єдина Країна! Единая Страна!
Ваш профіль
10:23
Вы вошли как: Гость
Меню сайту
Фотогалерея


Виховна робота


Аналіз виховної роботи за 2017/ 2018  навчальний рік
Виховна діяльність у 2017/2018 навчальному році здійснюється відповідно до Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» та  виховної проблеми школи  «Формування морально-духовної життєво компетентної особистості, здатної успішно само реалізуватися в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал» і скеровується в таких напрямках:
- ціннісне ставлення до суспільства і держави;
- ціннісне ставлення до людей;
- ціннісне ставлення до природи;
- ціннісне ставлення до культури і мистецтва;
- ціннісне ставлення до праці; 
- ціннісне ставлення до себе.
       Педагогічний колектив школи володіє методикою пла­нування виховної діяльності. Усі класні керівники складають психолого-педагогічні харак­теристики класу, формують чіткі цілі та завдання виховання. Плану­вання роботи ведеться за чотирма розділами:
          - основні виховні заходи;
          - індивідуальна робота з дітьми;
          - охорона життя й здоров'я  учнів;
          - робота з батьками.
    Грамотно  планують  роботу  з  учнями  всі класні керівники. Різноманітні та   цікаві   форми    роботи  практикують   Рябченко  Н. П., Зайченко Ю.С.  Добре налагодили роботу з батьками, застосовують цікаві форми індивідуальної роботи  Скоблікова М.І.,   Шуба Л. Л.,  Якимчук Т. М. та Рябченко С.М.
    Усі класні керівники приділяють увагу  роботі щодо збереження життя й здоров'я учнів, профілактики здорового способу життя, здорового та раціонального харчування. Особливу увагу у 2017/2018 навчальному році педагогічний колектив приділяв розвитку духовно-морального, національно-патріотичного виховання. Проводилися заходи:  «Мамо рідна, ці квіти для тебе», «О слово рідне, хто без тебе я?», «Ти наше диво калинове, кохана українська мова», «Усе минуще – лиш слово не минає», «Єдиний урок пам’яті» та інші. У шкільній бібліотеці створено куточок народознавства в якому зібрано колекції родинних реліквій та української народної вишивки. Упорядкована інформація про календарно-обрядовий цикл свят українського народу. Створена виставка виробів учнів із солоного тіста, паперові вироби та ін..
    Протягом навчального року був налагоджений тісний контакт школи у роботі з батьками, з дільничним інспектором міліції, з органами місцевого самоврядування.
      Але поряд із зазначеними позитивними показниками в процесі виховної роботи мають місце ситуації, що потребували особливої уваги. Зокрема, психологічний клімат у сім’ї учня 9 класу Нелепи Данила потребував постійного втручання педагогічного колективу, районних служб із підтримки та захисту дітей,  працівників сільської ради, які постійно проводили просвітницьку роботу з питань виховання дітей та налагодження доброзичливих стосунків у родині. 


  Мета та пріоритетні завдання виховної роботи школи  на 2018/2019  навчальний рік

Мета. Формування морально – духовної життєвої компетентної особистості, здатної успішно само-реалізуватися в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.

Завдання.
1.    Продовжити роботу над реалізацією програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх  навчальних закладів».
2.    Виховну роботу школи спрямувати на:
-  формування  в учнівської молоді загальнолюдських цінностей та духовних пріоритетів;
- формування в учнів навичок культури здоров’я, безпечної поведінки, уміння робити  правильний вибір на користь здорового способу життя;
- підвищення рівня інформованості учнівської молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму, наркоманії, профілактики ВІЛ/СНІДу;
-  профілактику злочинності та правопорушень серед неповнолітніх; 
-  формування в учнів високої мовної культури;
- виховання свідомого ставлення до навчання, розвиток пізнавальної активності і культури розумової праці;
- створення умов для творчого розвитку природних обдарувань дитини, залучення учнів до різноманітної діяльності відповідно до її інтересів.
 

Пошук на сайті
Відділ освіти
Реєстрація до ДНЗ
Block title
Block title
Block content
Block title
Block content
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1305
Поднять страницу в верх
Щоб додати необхідна авторизація